Святкуємо разом!!!

              Сьогодні 14.06.2019р. в Херсонському обласному центрі служби крові було справжнє свято Всесвітнього дня донора крові на яке завітало багато херсонців – донорів крові. Зустрічав донорів оркестр Головного управління національної поліції України в Херсонській області, створюючи справжній святковий настрій. У приміщенні Центру для донорів було відкрито персональну виставку живопису та графіки членкині Національної спілки художників України та постійного донора крові Оксани Оснач ,музичний супровід до виставки забезпечив дует бандуристок зі школи мистецтв №1 у м. Херсоні. Завітала голова Корабельної районної ради у м. Херсоні Чорненька Н.Є. та привітала всіх донорів зі святом, також вітали донорів представники: Херсонської організації червоного Хреста України , Центру безоплатної правової допомоги у м. Херсоні. 
Серед донорів сьогодні ми побачили багато: представників національної та патрульної поліції, МЧС та національного корпусу України, національної гвардії , прикордонної служби, студентів та громадських діячів активістів, журналістів та медичних працівників, херсонців та жителів Херсонської області.


                ВІТАЄМО всіх, хто сьогодні розділяє з нами наше свято і розуміє величезне життєстверджуюче значення донорської культури та донорського руху в нашій країні.
ДЯКУЄМО!!!!
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ДОНОРСТВА КРОВІ, АДЖЕ ЦЕ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВО!!!