Дякуємо!!!
Учбовий рік розпочався в Херсонському обласному центрі служби крові з активного долучення до донорства крові курсантів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. Один з перших ВИШІВ міста підтримав службу крові так активно і масово, адже сьогодні в часи карантину студентську аудиторію дуже важко збирати. Але Херсонський факультет ОДУВС вже не перший рік, завжди відповідально відгукується на наші заклики про підтримку банку крові для важкохворих пацієнтів лікарень Херсона та Херсонської області. Дружня атмосфера та щире бажання віддати частину своєї крові для порятунку людського життя – ось що наповнює обличчя цих молодих людей. Саме так розвивається донорська культура в колективній згуртованості та небайдужості.
Щиро дякуємо керівництву Херсонського факультету ОДУВС та фельдшеру медичного пункту Шульженко Тамарі Григорівні за цей день, за надійне партнерство на ниві донорства крові та сприяння розвитку донорського руху в країні.
Долучайтеся до ДОНОРСТВА КРОВІ – адже це СУПЕРСИЛА!



18.09.2020р.
Дякуємо!!!

УВАГА!!!

УВАГА!!!

УВАГА!!!

УВАГА!!!

!!!

УВАГА!!!

Дякуємо за цей день!
"Одна кров" - це перш за все небайдужі добрі люди, в яких одна на всіх добра кров...
Сьогодні у найскрутніші дні, коли донорська активність щодня дуже низька, адже літо та період відпусток ніхто не відміняв, з нами надійний партнер служби крові у м. Херсоні – Проект «Одна кров» - наша надійна молодь. Їх не треба благати, вони завжди бачать ситуацію і завжди реагують. Саме такі дії є яскравою характеристикою донорської культури та її розвитку. Щиро Дякуємо за те, що Ви є і Ви з нами.
Херсонці, зараз служба крові дуже потребує донорської підтримки!
Знайдіть в своєму графіку час на донорство, адже для когось –цей час визначає тривалість життя!!!




12.08.2020 р.
Дякуємо!!!

Сторінка 14 з 30
На ХОЦСК із донорської крові виробляють такі препарати
- альбумін (з 1968р.);
- кріопреципітат (з 1986р.).

