День донора крові в Операціному Центрі АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Постійний та надійний партнер Херсонського обласного центру служби крові Операціний Центр АТ «Райффайзен Банк Аваль» провів корпоративний День донора крові. Працівники банку не відриваючись від своїх робочих місць здавали кров. Це дуже комфортний формат проведення такого заходу, який об’єднує співробітників навколо такої важливої теми , як донорство. А головне – не потрібно їхати в спеку до Центру служби крові , а прямо там - на робочому місці здати кров, об’єднавшись в групу донорів.
Всім приватним, комерційним та державним установам радимо спробувати подібний захід провести у себе та підтримати банк крові Херсона в літній скрутний період.
А колективу та керівництву Операціного Центру АТ «Райффайзен Банк Аваль» наша служба крові щиро вдячна за стабільну підтримку і щиру активність у розвитку культури донорства в Херсоні.
Дякуємо за те що ВИ з нами!!!
21.06.2019р.

Донори Херсонщини!
Святкуємо разом!!!
Сьогодні 14.06.2019р. в Херсонському обласному центрі служби крові було справжнє свято Всесвітнього дня донора крові на яке завітало багато херсонців – донорів крові. Зустрічав донорів оркестр Головного управління національної поліції України в Херсонській області, створюючи справжній святковий настрій. У приміщенні Центру для донорів було відкрито персональну виставку живопису та графіки членкині Національної спілки художників України та постійного донора крові Оксани Оснач ,музичний супровід до виставки забезпечив дует бандуристок зі школи мистецтв №1 у м. Херсоні. Завітала голова Корабельної районної ради у м. Херсоні Чорненька Н.Є. та привітала всіх донорів зі святом, також вітали донорів представники: Херсонської організації червоного Хреста України , Центру безоплатної правової допомоги у м. Херсоні.
Серед донорів сьогодні ми побачили багато: представників національної та патрульної поліції, МЧС та національного корпусу України, національної гвардії , прикордонної служби, студентів та громадських діячів активістів, журналістів та медичних працівників, херсонців та жителів Херсонської області.
ВІТАЄМО всіх, хто сьогодні розділяє з нами наше свято і розуміє величезне життєстверджуюче значення донорської культури та донорського руху в нашій країні.
ДЯКУЄМО!!!!
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ДОНОРСТВА КРОВІ, АДЖЕ ЦЕ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВО!!!



Онкологи здавали кров.
Хто , як не вони – медичні працівники Херсонського обласного онкологічного диспансеру розуміють вагомість та значущість такого суспільно важливого явища, як донорство крові. Щодня, щохвилини їх робота пов’язана із боротьбою за життя тисяч і тисяч людей з онкологічними діагнозами. І саме в цьому процесі дуже вагому роль відіграє донорська кров та її компоненти.
Сьогодні 05 червня 2019р. відбувся День донора крові в Херсонському обласному онкологічному диспансері. Медичні працівники взяли активну участь в програмі Херсонського обласного центру служби крові «Здай кров – врятуй життя!». Особливо приємно відзначити те, що головний лікар диспансеру - Сокур Ірина Володимирівна була і є активним донором і постійно підтримує донорську культуру в своїй установі, подаючи тим самим яскравий та гідний приклад небайдужості та відданості такій важливій справі.
Дякуємо всім, хто сьогодні з нами. Ваша кров буде рятувати людські долі і давати їм продовження.
Долучайтеся до донорства крові, адже це життєво важливо!!!



УВАГА!!!


Ощадбанк здавав кров
Сьогодні до здачі крові долучилися працівники ХЕРСОНСЬКОГО УПРАВЛІННЯ АО « ОщадБанк ».
Для багатьох це було вперше. І дуже приємно відчувати зрозуміння значущості донорства крові в очах учасників цього донорського дня, які без вагань пройшли всю працедуру.
Дякуємо керівництву банка за таку гарну ініціативу та сподіваємося на подальшу співпрацю!
Долучайтеся до донорсвта крові, адже це життєво важливо!

29.05.2019р.
Тромбоцити дарують життя!!


!!!

ЗДАВАЛИ КРОВ...
А сьогодні 17.05.2019р. кров здавали працівники ХЕРСОНСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «Адміністрація морських портів України». Об'єднані простим бажанням- допомогти своєю кров'ю тими, хто бореться за життя. Дуже добра ініціатива і така потрібна Херсонській обласній службі крові в постійній роботі щодо відродження донорської культури. Донорство крові об'єднує людей і дарує надію. Дякуємо Адміністрації морських портів України за піддтримку та сподіваємося на подальші партнерські відносини у найважливішій справі - в порятунку людського життя.
Донорство крові на варті життя!
Добре, що Херсонський державний аграрний університет завжди поряд і на протязі багатьох років є надійним партнером Херсонської обласної служби крові. Така підтримка має дуже вагоме значення, адже саме вона є невід’ємною складовою в дуже важливому ланцюгу порятунку людського життя. Щиро ДЯКУЄМО всім, хто долучився до донорства крові сьогодні, 15 травня 2019р.
Здавали кров: студенти ,викладачі, ректор університету, в гарному весняному настрої, посміхаючись та наповнюючи процедуру донаціїї гумором та позитивом.
І дивлячись на них, з’являлася думка, що в гемакони з кров’ю потрапить обов’язково цей добрий настрій, який літав у повітрі, і всі хто отримає від університету донорську допомогу, також відчують щось добре і світле, і скоріше одужають від хвороб, щоб насолодитися цими чудовими весняними днями.
Донорство крові об’єднує багато людей, воно дарує надію на життя!


Сторінка 18 з 30
На ХОЦСК із донорської крові виробляють такі препарати
- альбумін (з 1968р.);
- кріопреципітат (з 1986р.).

