!!!

Увага, АКЦІЯ!!!

УВАГА!!!

Святий Миколаю, подаруй шанс на життя всім, хто за нього бореться !
Дякуємо ВСІМ хто поділився краплиною життя , краплиною милосердя та добра з тими, кому вона життєво потрібна!!!
Сьогодні до Херсонського обласного центру служби крові завітали різні колективи, які об’єдналися для донорства крові і це дуже велика підтримка, яка несе в собі вагомий посил добра в сьогодення, особливо для тих, хто потребує донорської допомоги. Щороку ініціатором акції до дня Святого Миколая був і лишається Херсонський прикордонний загін. Сьогодні ми можемо казати про те що аудиторія тих, хто долучається до акції значно розширилася.
З нами були: Херсонський прикордонний загін ,ГУ ДСНС України у Херсонській області, Херсонський окружний адміністративний суд , Медичний центр «Дніпромед», Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України Корабельного району та наші херсонці – городяни.
Ви найкращі, ви не байдужі, ви наші Донори!!!
Нехай Святий Миколай подарує всім вам своє покровительство та добро!
В рамках акції для всіх донорів Херсона відкрилася виставка живопису «Зимова палітра» , яку нам презентувала Студія Оксани Оснач, вона прикрашатиме приміщення центру цієї зими. Дякуємо нашим художникам за такий чудовий, казковий простір, в якому приємно знаходитись нашим донорам.
Тож зі СВЯТОМ!
Долучайтеся до донорства крові, адже це- є великим проявом милосердя та благодійності!


19.12.2019р.
День донора в Херсонському обласному онкологічному диспансері
Сьогодні без особливого наголосу та розголосу кров здавали лікарі та медичні працівники Херсонського обласного онкологічного диспансеру.
Здали і пішли працювати...
Але ми не можемо не підкреслити значущість цього дня, адже - такі заходи є традиційними для онкодиспансеру і, недивлячись на дуже не просту специфіку своєї роботи.... колектив об'єднався і здав кров заради життя інших, заради їх порятунку.
Дякуємо ВСІМ, хто долучився до донорства сьогодні - в канун святкування Дня Святого Миколая!
Дуже пишаємося такими добрими та щирими партнерськими відносинами з Херсонським обласним онкологічним диспансером!


18.12.2019р.
У нас нова виставка!

АКЦІЯ!!!


УВАГА!!!


День донора крові в Операціному Центрі АТ «Райффайзен Банк Аваль»
Напередодні всіх зимових свят ми знов відвідали Операційний центр АТ «Райффайзен Банк Аваль» - де корпоративний день донора крові – це вже норма і традиція, яку не змінюють. Приємно, що колектив банку дружньо і свідомо поповнює ряди донорів крові і суттєво підтримує банк крові для задоволення всіх потреб, які з’являються в новорічні дні, коли відбувається стрімкий спад донорської активності. Дякуємо всім, хто долучився сьогодні до колективної здачі крові. Це дуже важливо у передсвяткові дні.
Долучайтеся до корпоративного донорства, бо це об’єднує людей заради порятунку життя!


10.12.2019р.
День донора в Херсонському державному університеті.
Вже третя акція щодо донорства крові буда підтримана та реалізована на базі Херсонського державного університету за участю виїзної бригади Херсонського обласного центру служби крові. Колективне донорство в лавах студентів та викладачів грає дуже вагоме значення у процесі популяризації донорської культури та в розширенні донорського руху. Дякуємо за добру організацію процесу керівництву університету, за чудові та комфортні умови, створені для роботи з донорами медичною Амбулаторією Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша.
Тож ще один день поєднав навколо донорства крові небайдужих людей і надав можливість рятувати життя тих, для кого крапля крові життєво необхідна…
Долучайтеся до донорства крові!


27.11.2019
Сторінка 16 з 30
На ХОЦСК із донорської крові виробляють такі препарати
- альбумін (з 1968р.);
- кріопреципітат (з 1986р.).

